Nieuwsbrief zondag 15 juli 2018

De kleine Samenspraak  

Deze zondagsbrief is een wekelijkse uitgave van de ABG-parochie in Amsterdam-Oost

Zondag 15 juli 2018            15e zondag door het jaar

Agenda

Zondag 15 juli 10.30 uur Wereldwinkel in de Anna-Bonifatius
Zondag 15 juli 12.30 uur Doopviering in de Gerardus Majella
       

Wereldwinkel in de Anna-Bonifatius en Gerardus Majella

Cadeauwinkel van de Wereld ‘Het Elsengroen’ zal op zondag 15 juli aanwezig zijn in de Anna-Bonifatius en op zondag 22 juli in de Gerardus Majella. Er zijn prachtige spullen en heerlijke producten, allemaal fair trade!

 Secretariaat

In juli en augustus is het secretariaat op maandag gesloten. Tevens zal het secretariaat van maandag 23 juli t/m maandag 6 augustus wegens vakantie gesloten zijn. Zr. Celine zal zich in die twee weken over de post ontfermen, soms mensen telefonisch te woord staan en de voicemail afluisteren. René van Eunen

Geen gas en stroom in de Gerardus op 18 juli

Op woensdag 18 juli zal er in de ochtend en misschien ook in de vroege middag geen stroom en gas zijn in de Gerardus Majellakerk. Liander komt dan enkele werkzaamheden uitvoeren.

Willem Dreeshuis zoekt vrijwilligers

Wij zijn voor het Willem Dreeshuis aan de Polderweg dringend op zoek naar vrijwilligers voor de bewoners van o.a. de Huntington afdeling (hier verblijven mensen met een hersenaandoening) en de somatische afdelingen waar ouderen verblijven met lichamelijke gebreken. Er zijn vrijwilligers nodig voor het verzorgen van het ontbijt van 9.00 tot 10.30 uur; het verzorgen van de avondmaaltijd van 17.00 tot 19.30 uur, wandelvrijwilligers die met bewoners in een rolstoel naar buiten willen om te wandelen of lichte boodschapjes te doen; vrijwilligers die met bewoners een praatje willen maken, of een activiteit doen. Het is voor de vrijwilliger handig als deze in de buurt woont, omdat de momenten dat deze aanwezig moet zijn soms maar een paar uur zijn. U kunt contact opnemen via yscholtz@amstelring.nl. Telefoonnummer is nog niet beschikbaar, volgende nieuwsbrief. Yvonne Scholtz, vrijwilligerscoördinator Willem Drees-Oostpoort

INTENTIES                   

 Bestemming rondgang collectes Gerardus Majellakerk:

De eerste rondgang is voor de pastorale zorg in onze gemeenschap.

De tweede rondgang is voor de representatiekosten als koffie en thee.

Onze zieken:

Montse van den Emster ABG * Eric Melchiot ABG * Irish Khan AB * mevr. Erkamp AB * Dick Helman en zijn dochter Josina AB *  Sandra File AB * mevr. Willy Verrijk-Tuin AB * Hermien Fosch AB * Hiltrud Janssen AB* Patricia Dongor G * Charles Dongor G * dhr. Zeegelaar G mevr. Prins G * mevr. Bunck G * mevr. Banka G * Silvana Dongor G * mevr. Kramer G * Jun Tidula G * Jos Bakker G * Leo Mangelmans G * Zora G * Guillermo van Geene G * Eduard Mangal G * Yohan Filip Biekman G * en voor degenen die hen verzorgen.

 Intenties zondag 15 juli Anna-Bonifatius

Mia Wassenaar * pastor Leo Nederstigt * overl. fam. Kolhoff-Frankenmolen

Intenties zondag 15 juli Gerardus Majella

Pastor Leo Nederstigt * Henderik Bruinsma en Helena Johanna Bruinsma-de Ridder * Mariano Castillo * Gaudencio Balio * en voor al onze dierbare overledenen

Kopij voor de kleine Samenspraak graag uiterlijk inleveren vóór donderdag 10.00 uur!

Wilt u deze nieuwsbrief graag digitaal ontvangen, meld u zich dan aan via mail of telefoon.

Gerardus Majellakerk: Lombokstraat 2, 1094 AL Amsterdam. Tel. 020-6650070 / 06-14280882

Anna-Bonifatiuskerk, Tweede Oosterparkstraat 246, 1092 BV Amsterdam.

Mailadres: abgparochie@gmail.com / Website: www.abgparochie.nl

Rek.nr. NL 23 INGB 0003872331   Secretariaat is geopend op ma/wo/do van 09.30 tot 13.30 uur.