Nieuwsbrief zondag 11 december 2022

De Kleine Samenspraak

Deze zondagsbrief is een wekelijkse uitgave van de ABG-parochie in Amsterdam-Oost

Zondag 11 December 2022          Derde zondag van de Advent

Agenda

Zondag11 dec10.30 uur3e Zondag van de Advent, Woord en communieviering, AnnaBon,  P.  Commendeur
Zondag11 dec10.30 uur3e Zondag van de Advent, Eucharistieviering, Gerardus, P. H. Janssen
Woensdag14 dec  9.00 uurEucharistieviering met boeteviering, AnnaBon, P. Marianus
Vrijdag16 dec  9.00 uurEucharistieviering met boeteviering, Gerardus, Pater Marianus
Zondag18 dec10.30 uur4e zondag van de Advent, Eucharistieviering, AnnaBon, Pater H. Janssen
Zondag18 dec10.30 uur4e zondag van de Advent, Woord en Communieviering, Gerardus, Cees de Haan
Zaterdag24 dec21.30 uurKerstavond Nachtmis, AnnaBon,  P. H. Janssen
Zaterdag24 dec19.00 uurKerstavondmis, Gerardus, P. Marianus m.m.v. de jongeren
Zondag25 dec10.30 uurEerste  Kerstdag Eucharistieviering, AnnaBon, P. E. Owusu
Zondag25 dec10.30 uurEerste  Kerstdag Eucharistieviering, Gerardus, P. Marianus
Maandag26 dec10.30 uurTweede Kerstdag, Eucharistieviering, AnnaBon, P. Marianus
Maandag26 decTweede Kerstdag, Geen viering in Gerardus
Zaterdag31 decOudejaarsdag Geen Viering in AnnaBon
Zaterdag31 decOudejaarsdag Geen Viering in Gerardus
Zondag1 jan10.30 uurNieuwjaarsdag, Woord en Communieviering,  AnnaBon, Kitty Bouwman
Zondag1 jan10.30 uurNieuwjaarsdag, Eucharistieviering, Gerardus, P. Marianus
Zondag8 jan10.30 uurOpenbaring des Heren, Eucharistieviering, AnnaBon, P. Y. Asa
Zondag8 jan10.30 uurOpenbaring des Heren, Woord en Communieviering, Marga Berkhout

Bericht Wereldwinkel

Op zondag 18 december komt de WERELDWINKEL Het Elsengroen uit Diemen met een kraam in de Anna Bonifatius kerk. De vrijwilligers verkopen fairtrade cadeau artikelen van klein naar groot, kerststalletjes en kerstkaarten en food artikelen o.a. koffie en thee. Het is mogelijk om met de PIN te betalen!

Onze Wereldwinkel-bus staat op vrijdag en zaterdag op het Diemerplein vóór de apotheek, van 10.00-16.30 uur. Welkom op onze kraam.

Beste medeparochianen,

Onderstaande brief ontvingen wij van pater Yan Asa, die momenteel op home-leave in Indonesië is.

Op zondag 18 december a.s., de 4e zondag van de Advent, zal de collecte tijdens de viering bestemd zijn voor de school op Timor, Indonesië, waarvoor pater Yan in onderstaande brief onze aandacht en bijdrage vraagt. In de AB en de GM zal pater Marianus een foto van de school ophangen. Bij voorbaat dank voor uw gift, namens het locatiebestuur, Paul Proost

Betreft: Donatie voor een nieuwe Katholieke Middelbare School, SMAK St. Johannes Rasul- Rafau op Timor

Beste mensen,

Twee weken geleden had ik een telefoongesprek gehad met pastoor Agus Nabu, Pr, de parochiepastoor die nu werkzaam is in mijn geboorteplaats. In het gesprek vertelde hij mij over de nieuwe Katholieke Middelbare School die dit jaar is opgericht in zijn parochie onder de naam: SMAK St. Johannes Apostel Rafau.

Deze school werd opgebouwd met de financiële ondersteuning van het ministerie van Godsdienst in Indonesia en de lokale kerk. Het studieprogramma voor de studenten is meer gericht op katholiek godsdienst onderwijs zoals bijbel, doctrine van de Katholieke Kerk en christelijke moraal en liturgie. De parochie is nu ook bezig met het bouwen van twee internaten voor de jongens en de meisjes zodat ze tijdens hun studie een goed onderdak kunnen hebben en een goede vorming van discipline zouden kunnen krijgen.

Het eerste schooljaar is in juli 2022 begonnen met 30 leerlingen. Maar de faciliteiten van de school zijn zeer beperkt. Volgens pastoor Agus, hebben ze nu een computer, printer en internetaansluiting nodig voor het kantoor van de nieuwe school. De kosten voor de aanschaf de diverse benodigdheden zijn circa: computer/laptop €500, printer €150, Infocus (beamer/projector) €350 en een internet/wifi satelliet aansluiting €450.

Namens Pastoor Agus Nabu wil ik jullie vragen om kleine donatie voor deze nieuwe school.

Ik zal tijdens mijn vakantie deze nieuwe school bezoeken. Ik hoop dat onze bijdrage een zegen zal zijn voor de toekomst van het Katholieke Godsdienst Onderwijs in mijn geboorteplaats op Timor.

Met hartelijke groet, Pater Yan

Bestemming collecte 11 december AnnaBon en Gerardus Majella

Voor de pastorale zorg in onze gemeenschap.

INTENTIES

Onze zieken

Irish Khan AB * Hilda Coutinho-Post AB * Daisy Etnel AB * Alma Gunsing AB * Thea Leysner AB * Maritza Isenia AB*

Mevr. Huls- Akker G * Prakash (om genezing) G * Julia Maria Biegman G * Norma Burgzorg G * Jennifer Harrefelt G * Ynskje Tirro G * Loes Limon G * Norma Garden G * mevr. Bunck G * Jun Tidula G * Zora G * Eduard Mangal G * Marcia en Milli Heimans G * Moeder Ilse G * Ellen van Baar om een voorspoedig herstel G * en voor degenen die hen verzorgen.

Onze overledenen

Henk Brink

Zondag 11 December AnnaBon

Pastor Leo Nederstigt * Jos van Hees * Theo van Schaikm* en voor al onze dierbare overledenen.

Zondag 11 december Gerardus Majella

Henderik Bruinsma en Helena Johanna Bruinsma – de Ridder * Leo Bruinsma * Mariano Castillo * Cresencia Castillo * Gaudencio Balio * Arcadia Balio * Pastor Leo Nederstigt *  Bernardus Antonius Dieker * Gilbert Suba * en voor al onze dierbare overledenen.

In geval van nood kunt u bellen met de parochietelefoon: 0648954567

Kopij voor de kleine Samenspraak graag uiterlijk inleveren vóór woensdag 10.00 uur!

Wilt u deze nieuwsbrief graag digitaal ontvangen, meld u zich dan aan via mail of telefoon.

Gerardus Majellakerk: Lombokstraat 2, 1094 AL Amsterdam. Tel. 020-6650070 (secretariaat).

Anna-Bonifatiuskerk, Tweede Oosterparkstraat 246, 1092 BV Amsterdam.

Mailadres: abgparochie@gmail.com / Website: www.abgparochie.nl

Rek.nr. NL 23 INGB 0003872331

Secretariaat is geopend op vrijdag om 10.00-12.00 uur