Nieuwsbrief zondag 14 mei 2023

De Kleine Samenspraak

Deze zondagsbrief is een wekelijkse uitgave van de ABG-parochie in Amsterdam-Oost

Mailadres: abgparochie@gmail.com / Website: www.abgparochie.nl

Rek.nr. NL 23 INGB 0003872331

Zondag 14 mei 2023             6e zondag van Pasen

Agenda

Zondag14 mei10.30 uurWoord en Communieviering,  AnnaBon, Constance de Ronde
Zondag14 mei10.30 uurEucharistieviering, Gerardus, P. Edmund Owusu, SVD
Donderdag18 mei10.30 uurHemelvaart van de Heer, AnnaBon, Oecumenische Viering in Muiderkerk
Donderdag18 mei09.00 uurHemelvaart van de Heer, Gerardus, P. Marianus, SVD
Zondag21 mei10.30 uurEucharistieviering, AnnaBon, Pater H. Janssen
Zondag21 mei10.30 uurWoord en Communieviering, Gerardus, Peter Commandeur

Mededelingen

Rozenkransgebed in de meimaand

In de meimaand is er gelegenheid om samen de rozenkrans te bidden. Iedere woensdag na de eucharistieviering van 9.00 uur in de AnnaBonifatius. En iedere vrijdag na de eucharistieviering van 9.00 uur in de Gerardus.

Verloting oude Paaskaarsen

Bij het opruimen van de pastorie kwamen we 3 oude Paaskaarsen tegen. Deze gaan we verloten.

Op alle zondagen tot aan Pinksteren kunt u bij mij in de AnnaBon, na de viering, één of meerdere lootjes kopen. Kosten: 50 cent per stuk. De opbrengt is voor het goede werk dat onze zusters en paters verrichten binnen Kiemkracht. 

Op 1e Pinksterdag, zondag 28 mei, worden de 3 winnende lootjes getrokken. Wie weet bent u wel een van de gelukkigen ………

Kathy Hoogenboom

Uitnodiging 55e verjaardag van de Gemeenschap van Sant’Egidio

Van harte nodigen we u uit voor de 55e verjaardag van de Gemeenschap van Sant’Egidio.


Al vanaf haar ontstaan in 1968 in Rome zet Sant’Egidio zich in voor kwetsbare en arme mensen, door in een geest van vriendschap met hen op te trekken en door te werken aan vrede in de wereld, vanuit de inspiratie van het evangelie. Ook in verschillende steden in Nederland draagt Sant’Egidio bij aan de leefbaarheid en menselijkheid van de stad.

We zijn dan ook dankbaar voor een geschiedenis van 55 jaar nabij zijn aan mensen die op straat leven, ouderen, kinderen, vluchtelingen en migranten en gevangenen. We hopen iedereen die  Sant’Egidio een warm hart toedraagt te verwelkomen om dit met ons te vieren.

Wij nodigen u daarom van harte uit op 
zondag 14 mei 2023 om 15.00 uur
bij de eucharistieviering uit dankbaarheid 
waarin mgr. Hans van den Hende zal voorgaan
in de Mozes en Aäronkerk, Waterlooplein 207 in Amsterdam.

Ook bent u welkom bij de aansluitende feestelijke receptie
die rond 16.30 uur begint inhet Huis van Sant’Egidio,
Waterlooplein 205, Amsterdam.

Een bericht van uw komst wordt op prijs gesteld.  
info@santegidio.nl of 020 2331522

De Keti Koti Dialoogtafel in de Muiderkerk

Net als vorig jaar willen we met een aantal bewoners van het Willem Drees-Oostpoort op 1 juli in de ochtend naar de Keti Koti Dialoogtafel in de Muiderkerk gaan. Vorig jaar gingen we met 4 bewoners en 4 vrijwilligers. Misschien zijn er mensen uit de ABG parochie die ook naar deze bijeenkomst gaan en bewoners(vaak rolstoel gebonden) willen vergezellen op deze ochtend. Misschien denkt u: ach, dat zou ik ook eens kunnen doen naar de dialoogtafel gaan en ik zou ook wel eens kennis willen maken met een bewoner van het zorgcentrum. Dan heeft u nu de kans om dit te doen. Er zijn geen kosten aan verbonden. U kunt u melden bij Marga Berkhout, geestelijk verzorger, onder vermelding van uw telefoonnummer en uw naam. Haar emailadres is: marga@marga-bruno.nl

Bestemming collecte  14 mei  AnnaBon en Gerardus Majella

Voor de pastorale zorg in onze gemeenschap        

Onze zieken

Irish Khan AB * Hilda Coutinho-Post AB * Daisy Etnel AB * Alma Gunsing AB * Thea Leysner AB * Maritza Isenia AB * Simone van Achterberg AB * mevr. Burke AB *

Mevr. Huls- Akker G * Norma Burgzorg G * Jennifer Harrefelt G * Ynskje Tirro G * Loes Limon G * mevr. Bunck G * Jun Tidula en Gloria Tidula G * Zora G * Eduard Mangal G * Marcia en Milli Heimans G * Moeder Ilse G * Ellen van Baar G * Willem van Brussel G * Max Stal G * Widja en Prim Jankipersad G * en voor degenen die hen verzorgen.

Onze overledenen

Pastor Henk Vermunt * Dora Ribeiro

Intenties 14 mei 2023 AnnaBon

Pastor Leo Nederstigt * Nanda Graanoogst * en voor al onze dierbare overledenen.

Intenties 14 mei 2023 Gerardus Majella

Overleden ouders Kiebert – de Jong * Henderik Bruinsma en Helena Johanna Bruinsma- de Ridder * Leo Bruinsma * Mariano Castillo en Cresencia Castillo * Gaudencio Balio en Arcadia Balio * Pastor Leo Nederstigt * Gilbert Suba * Marcia Abdelgawad – Hasselbaink * Georgine Doest – Elshot * Erna Ragoebar * en voor al onze dierbare overledenen.

Intenties HEMELVAARTSDAG 18 mei 2023 Gerardus Majella

Henderik Bruinsma en Helena Johanna Bruinsma – de Ridder * Mariano Castillo en Cresencia Castillo * Gaudencio Balio en Arcadia Balio * Pastor Leo Nederstigt * Gilbert Suba * en voor al onze dierbare overledenen

In geval van nood kunt u bellen met de parochietelefoon: 0648954567

Kopij voor de kleine Samenspraak graag uiterlijk inleveren vóór woensdag 10.00 uur!

Wilt u deze nieuwsbrief graag digitaal ontvangen, meld u zich dan aan via mail of telefoon.

Gerardus Majellakerk: Lombokstraat 2, 1094 AL Amsterdam. Tel. 020-6650070 (secretariaat).

Anna-Bonifatiuskerk, Tweede Oosterparkstraat 246, 1092 BV Amsterdam.

Mailadres: abgparochie@gmail.com / Website: www.abgparochie.nl

Rek.nr. NL 23 INGB 0003872331

Secretariaat is geopend op vrijdag om 10.00-12.00 uur