Nieuwsbrief zondag 24 december en 31 december 2023

De Kleine Samenspraak

Deze zondagsbrief is een wekelijkse uitgave van de ABG-parochie in Amsterdam-Oost

Mailadres: abgparochie@gmail.com / Website: www.abgparochie.nl

Rek.nr. NL 23 INGB 0003872331

Zondag 24, 31 december 2023     4e zondag van de Advent

Feest van de Heilige Familie

Vieringen in de Advent en Kersttijd

Zondag24 dec10.30 uur4e zondag van de Advent, Woord en Communieviering, Gerardus, Zr. Melina Polo, SSpS
Zondag24 dec19.00 uurKerstavondmis, Gerardus, m.m.v. kinderen en jongeren, P. Marianus, SVD
Maandag25 dec10.30 uurEerste Kerstdag, Eucharistieviering, Gerardus, Pastor R. Huysmans,  m.m.v. het ABG koor
Dinsdag26 dec10.30 uurTweede Kerstdag, Eucharistieviering, Gerardus, P. Marianus, SVD m.m.v. leden van het ABG koor
Woensdag27 dec10.00 uurEucharistieviering in de Kastanjehof, P. Marianus, SVD
Vrijdag29 dec09.00 uurEucharistieviering, Gerardus, P. Bert Wooning, SVD
Zondag31 dec10.30 uurFeest van de H. Familie, Oudejaarsdag, Woord en Communieviering, Gerardus, Uschi Janssen
Maandag1 jan10.30 uurMaria moeder van God, Nieuwjaarsdag, Eucharistieviering, Gerardus, P. Marianus, SVD
Woensdag3 jan10.00 uurEucharistieviering in de Kastanjehof, P. Marianus, SVD
Vrijdag5 jan09.00 uurEucharistieviering, Gerardus, P. Marianus, SVD
Zondag7 jan10.30 uurOpenbaring des Heren, Woord en Communieviering, Gerardus, Marga Berkhout

Beste medeparochianen,

Bestemming collecte tijdens de Kerstdagen

Tijdens de Kerstdagen (op Kerstavond, 1e en 2e Kerstdag), zal de collecte bestemd zijn voor ons PCI. PCI staat voor: Parochiële Caritas Instelling. 

Caritas staat voor liefdadigheid. Dat wil zeggen: belangeloos omzien naar een ander die tekortkomt. De Caritas biedt een oplossing als er geen andere mogelijkheden, zoals bijvoorbeeld Bijzondere Bijstand, meer zijn. Voorbeelden zijn: pater Marianus kwam in contact met iemand die zelf geen winterjas kon betalen. Het PCI betaalde een winterjas. Van een parochiaan overleed een  familielid in het buitenland. Betrokkene had geen geld voor een ticket. Het PCI leende geld om een ticket te kunnen kopen. Door bij te dragen aan de collecte met Kerst kunnen wij deze hulp blijven bieden! Dank voor uw gaven.

Kerken helpen Voedselbank door de januaridip

In de maand januari krijgt de voedselbank veel minder voedsel aangeboden dan in de andere maanden. De vraag naar eten door klanten van de voedselbank blijft gelijk. Daarom gaan de kerken de voedselbank helpen.

Op zondag 7 en zondag 14 januari zal in de kerk een speciale doos staan waarin uw houdbare producten kunt doen voor de voedselbank.

Producten waar behoefte aan is zijn:

– pasta en rijst      – pastasaus  – knakworst in blik  – suiker  – bloem / meel  – tandpasta  – wasmiddelen – luiers/pampers nr. 5 en 6  – koffie/thee.

Neemt u ook wat mee naar de kerk? Dank u namens de klanten van de voedselbank.

Zalig Kerstmis  Namens het locatiebestuur  Paul Proost

Secretariaat

Secretariaat is op 25 en 26 december 2023 en 1 januari 2024 gesloten. Vanaf 2 januari 2024 is het secretariaat geopend op vrijdag van 10.00-12.00 uur.

Doop in ABG Parochie

Vanaf nu af doopt Pater Marianus Jehandut, SVD, de kinderen van de ABG-parochie op elke eerste zaterdag van de maand, om 11.00 uur. Graag uw aandacht hiervoor. U mag direct contact opnemen met mij op dit whatsappnummer: 06-4895 4567 of via de email van de ABG-parochie: abgparochie@gmail.com. Dank voor uw aandacht!  P. Marianus, Jehandut, SVD.

Bestemming collecte  24 december 2023 ABG-parochie

Voor de pastorale zorg in onze gemeenschap        

INTENTIES

Onze zieken

Hiltrud Janssen * Irish Khan AB * Hilda Coutinho-Post AB * Alma Gunsing AB * Thea Leysner AB * Maritza Isenia AB * mevr. Burke AB.

Mevr. Huls- Akker G * Norma Burgzorg G * Jennifer Harrefelt G * Ynskje Tirro G * Jun Tidula en Gloria Tidula G * Eduard Mangal G * Marcia en Milli Heimans G * Moeder Ilse G * Willem van Brussel G * Widja en Prim Jankipersad G * Esseline Raalte G * en voor degenen die hen verzorgen.

Overledenen

Wonny van Bercheycke * Nellius ’t Zand * en voor al onze dierbare overledenen

Intenties zondag 24 december 2023 ABG-parochie

Jos van Hees * Henderik Bruinsma en Helena Johanna Bruinsma – de Ridder * Mariano Castillo en Cresencia Castillo * Gaudencio Balio en Arcadia Balio * Pastor Leo Nederstigt * Maria Adriana Stokvis – Bruinsma * Prakash Dalloesingh * en voor al onze dierbare  overledenen.

Bestemming collecte Kerstavond, 25 en 26 december 2023

Voor Parochiële Caritas Instelling

Intenties 24 december 2023 Kerstavondmis

Henderik Bruinsma en Helena Johanna Bruinsma – de Ridder * Mariano Castillo en Cresencia Castillo * Gaudencio Balio en Arcadia Balio * Pastor Leo Nederstigt * Pastor Joop stam * Marcia Abdelgawad – Hasselbaink * Ronald Hasselbaink * Luciën Doest * Martin Doest * Georgine Doest-Elshot * Overleden familie Stokvis-Bruinsma * Sandra Waare * Prakash Dalloesingh * en voor al onze dierbare  overledenen.

Intenties 25 en 26 december 2023 Kerstmis

Ben en Bep Erkamp * Overl. ouders De Haan – Hoogenboom * Peter en Petuël van Gelder *  Henderik Bruinsma en Helena Johanna Bruinsma – de Ridder * Mariano Castillo en Cresencia Castillo * Gaudencio Balio en Arcadia Balio * Pastor Leo Nederstigt * Pastor Joop Stam * Marcia Abdelgawad-Hasselbaink * Ronald Hasselbaink * Luciën Doest * Martin Doest * Georgine Doest – Elshot * Overleden familie Stokvis-Bruinsma * Sandra Waare * Prakash Dalloesingh * en voor al onze dierbare  overledenen.

Bestemming collecte  31 december 2023 ABG-parochie

Voor de pastorale zorg in onze gemeenschap.

Overledene

Wonny van Bercheycke * en voor al onze dierbare overledenen

Intenties zondag 31 december 2023 ABG-parochie

Marca Wolterbeek * Henderik Bruinsma en Helena Johanna Bruinsma – de Ridder * Mariano Castillo en Cresencia Castillo * Gaudencio Balio en Arcadia Balio * Pastor Leo Nederstigt * Prakash Dalloesingh ( 1 jaar geleden overleden ) * en voor al onze dierbare  overledenen

In geval van nood kunt u bellen met de parochietelefoon: 0648954567

Kopij voor de kleine Samenspraak graag uiterlijk inleveren vóór woensdag 10.00 uur!

Wilt u deze nieuwsbrief graag digitaal ontvangen, meldt u zich dan aan via mail of telefoon.

Gerardus Majellakerk: Lombokstraat 2, 1094 AL Amsterdam. Tel. 020-6650070 (secretariaat).

Anna-Bonifatiuskerk, Tweede Oosterparkstraat 246, 1092 BV Amsterdam.

Mailadres: abgparochie@gmail.com / Website: www.abgparochie.nl

Rek.nr. NL 23 INGB 0003872331

Secretariaat is geopend op vrijdag om 10.00-12.00 uur

Zalig Kerst Feest en voorspoedige

Nieuw Jaar 2024