Nieuwsbrief zondag 28 mei 2023 (Pinksteren)

De Kleine Samenspraak

Deze zondagsbrief is een wekelijkse uitgave van de ABG-parochie in Amsterdam-Oost

Mailadres: abgparochie@gmail.com / Website: www.abgparochie.nl

Rek.nr. NL 23 INGB 0003872331

Zondag 28 mei 2023   Hoogfeest Pinksterzondag

Agenda

Zondag28 mei10.30 uurPinksteren, Eucharistieviering, AnnaBon, P. Bert Wooning, SVD
Zondag28 mei10.30 uurPinksteren, Eucharistieviering, Gerardus, P. F. Mulders
Maandag29 mei10.30 uur2e Pinksterdag, Eucharistieviering, AnnaBon, P. Marianus, SVD
Maandag29 mei10.30 uur2e Pinksterdag, Gerardus, Geen Viering
Zondag4 juni10.30 uurAnnaBon, Geen Viering
Zondag4 juni10.30 uurSamen op weg viering ABG parochie, Eucharistieviering, Gerardus, P. Marianus, SVD

Mededelingen

Beste medeparochianen,

Op zondag 04 juni a.s. is de volgende Samen op weg viering en dan in de Gerardus Majella kerk. Die dag is de Anna Bonifatius gesloten.

Wij willen u van harte uitnodigen voor deze gezamenlijke viering in het kader van het samengaan van onze 2 kerklocaties en het vormen van één nieuwe ABG-gemeenschap. Ook deze keer is er na afloop van de viering ruimte om met elkaar in gesprek te gaan en vragen te stellen. Naar aanleiding van vragen in de laatste Samen op weg viering willen wij het 04 juni o.a. over vrijwilligers binnen de ABG met u hebben.

Op 18 juni is er de jaarlijkse Clara en Franciscus viering, dit keer in het gebouw van de Graankorrel: de Drie Stromen, vlak bij metrostation Reigersbos. Binnen ons samenwerkingsverband zijn die dag alle andere locaties gesloten, dus ook de Anna Bonifatius en de Gerardus Majella kerk.

Hartelijke groet,  namens het locatiebestuur,  Paul Proost

Rozenkransgebed in de meimaand

In de meimaand is er gelegenheid om samen de rozenkrans te bidden. Iedere woensdag na de eucharistieviering van 9.00 uur in de AnnaBonifatius. En iedere vrijdag na de eucharistieviering van 9.00 uur in de Gerardus.

Verloting oude Paaskaarsen

De verkoop van lootjes voor een van de 3 oude Paaskaarsen is boven verwachting verlopen; alle 150 lootjes zijn verkocht!

Op 1e Pinksterdag, zondag 28 mei, na de mis, vindt de trekking plaats in de AnnaBon.

Neemt u uw lootjes dan mee naar de kerk?

De opbrengst, ca. 80 euro, ga ik dinsdag 30 mei overhandigen aan de zusters en paters van Kiemkracht.

Kathy Hoogenboom

Bavodag

De dag voor alle vormelingen en tieners

Ja, het is weer zover: de Bavodag komt eraan! Je bent welkom op zaterdag 17 juni vanaf 10.00 uur , in de Bavokathedraal op de Leidsevaart in Haarlem. Geloof, vreugde en samenzijn staan centraal deze dag. Samen maken we er een super dag van. Mis het niet!

Aanmelden info : www.jongekerk.nl of www.bisdomhaarlem-amsterdam.nl

De Keti Koti Dialoogtafel in de Muiderkerk

Net als vorig jaar willen we met een aantal bewoners van het Willem Drees-Oostpoort op 1 juli in de ochtend naar de Keti Koti Dialoogtafel in de Muiderkerk gaan. Vorig jaar gingen we met 4 bewoners en 4 vrijwilligers. Misschien zijn er mensen uit de ABG parochie die ook naar deze bijeenkomst gaan en bewoners(vaak rolstoel gebonden) willen vergezellen op deze ochtend. Misschien denkt u: ach, dat zou ik ook eens kunnen doen naar de dialoogtafel gaan en ik zou ook wel eens kennis willen maken met een bewoner van het zorgcentrum. Dan heeft u nu de kans om dit te doen. Er zijn geen kosten aan verbonden. U kunt u melden bij Marga Berkhout, geestelijk verzorger, onder vermelding van uw telefoonnummer en uw naam. Haar emailadres is: marga@marga-bruno.nl

Bestemming collecte  28 mei  AnnaBon en Gerardus Majella

Voor de pastorale zorg in onze gemeenschap        

Onze zieken

Irish Khan AB * Hilda Coutinho-Post AB * Daisy Etnel AB * Alma Gunsing AB * Thea Leysner AB * Maritza Isenia AB * Simone van Achterberg AB * mevr. Burke AB *

Mevr. Huls- Akker G * Norma Burgzorg G * Jennifer Harrefelt G * Ynskje Tirro G * Loes Limon G * Jun Tidula en Gloria Tidula G * Zora G * Eduard Mangal G * Marcia en Milli Heimans G * Moeder Ilse G * Ellen van Baar G * Willem van Brussel G * Max Stal G * Widja en Prim Jankipersad G * en voor degenen die hen verzorgen.

Onze overledenen

Pastor Henk Vermunt * Pastor Gerard de Wit * Cora Bunck-Hoeding  *

Intenties 28 en 29 mei 2023 AnnaBon

Pastor Leo Nederstigt * Ben en Bep Erkamp * Zuster Suze Lases * en voor al onze dierbare overledenen.

Intenties 28 mei 2023 Gerardus Majella

Henderik Bruinsma en Helena Johanna Bruinsma- de Ridder * Mariano Castillo en Cresencia Castillo * Gaudencio Balio en Arcadia Balio * Pastor Leo Nederstigt * Gilbert Suba * Marcia Abdelgawad – Hasselbaink * Ronald Hasselbaink * Luciën Doest * Martin Doest * Georgine Doest – Elshot *  en voor al onze dierbare overledenen.

Intenties vrijdag 2 juni 2023 Gerardus Majella

Overleden familie van Raan – Aafjes

In geval van nood kunt u bellen met de parochietelefoon: 0648954567

Kopij voor de kleine Samenspraak graag uiterlijk inleveren vóór woensdag 10.00 uur!

Wilt u deze nieuwsbrief graag digitaal ontvangen, meld u zich dan aan via mail of telefoon.

Gerardus Majellakerk: Lombokstraat 2, 1094 AL Amsterdam. Tel. 020-6650070 (secretariaat).

Anna-Bonifatiuskerk, Tweede Oosterparkstraat 246, 1092 BV Amsterdam.

Mailadres: abgparochie@gmail.com / Website: www.abgparochie.nl

Rek.nr. NL 23 INGB 0003872331

Secretariaat is geopend op vrijdag om 10.00-12.00 uur