Nieuwsbrief zondag 4 juni 2023

De Kleine Samenspraak

Deze zondagsbrief is een wekelijkse uitgave van de ABG-parochie in Amsterdam-Oost

Mailadres: abgparochie@gmail.com / Website: www.abgparochie.nl

Rek.nr. NL 23 INGB 0003872331

Zondag 4 juni 2023    Hoogfeest H. Drie-eenheid

Agenda

Zondag4 juni10.30 uurAnnaBon, Geen Viering
Zondag4 juni10.30 uurSamen op weg viering ABG parochie, Eucharistieviering, Gerardus, P. Marianus, SVD
Zondag11 juni10.30 uurEucharistieviering, AnnaBon, P. R. Huysmans
Zondag11 juni10.30 uurEucharistieviering, Gerardus, P. Yan Asa, SVD
Zondag18 juni11.15 uurGemeenschappelijke viering Clara & Franciscus, de Drie Stromen, Amsterdam Zuidoost

Mededelingen

Beste medeparochianen,

Op zondag 4 juni a.s. is de volgende Samen op weg viering en dan in de Gerardus Majella kerk. Die dag is de Anna Bonifatius gesloten.

Wij willen u van harte uitnodigen voor deze gezamenlijke viering in het kader van het samengaan van onze 2 kerklocaties en het vormen van één nieuwe ABG-gemeenschap. Ook deze keer is er na afloop van de viering ruimte om met elkaar in gesprek te gaan en vragen te stellen. Naar aanleiding van vragen in de laatste Samen op weg viering willen wij het 4 juni o.a. over vrijwilligers binnen de ABG met u hebben.

Op zondag 18 juni is er de jaarlijkse Clara en Franciscus viering, dit keer in het gebouw van parochie de Graankorrel: de Drie Stromen, vlak bij metrostation Reigersbos.

De viering begint om 11.15 uur.

Het adres van kerkgebouw de Drie Stromen is Renswoudestraat 75  1106 BJ.

Dit kerkgebouw is goed te bereiken met de metrolijnen 50 en 54, uitstappen op halte Reigersbos. Als u het metrostation uitkomt slaat u linksaf. Na 2 minuten lopen ziet u het kerkgebouw aan uw rechterhand.

Binnen ons samenwerkingsverband zijn die dag alle andere locaties gesloten, dus ook de Anna Bonifatius en de Gerardus Majella kerk.

Hartelijke groet,  namens het locatiebestuur,  Paul Proost

Verloting oude Paaskaarsen

Afgelopen zondag is de trekking geweest van de lootjes voor de 3 oude Paaskaarsen.

Twee prijswinnaars hebben zich gemeld, de derde nog niet!  Ook niet bij de bezoekers van Kiemkracht. Wellicht heeft een van de parochianen van de Gerardus Majella het winnende lot in handen? Dat winnende lot is donkerpaars van kleur, en draagt het getal 13.

Degene die in het bezit is van dat lot, mag mij vanaf 5 juni ’s avonds bellen: tel.nr. 020-665 34 39.

De opbrengst van de loterij,  € 81,10, is dinsdag jl. overhandigd aan zuster Eustokhia, penningmeester van Kiemkracht.

Kathy Hoogenboom

Afwezigheid van Pater Marianus

Pater Marianus Jehandut SVD zal vanaf 12-17 juni 2023 afwezig zijn van de ABG en Regio parochie. Hij gaar op retraite naar Steyl, het moederhuis van de paters SVD. Zuster Melina zal voorgaan in de Woord en Communieviering op woensdag 14 juni in de AnnaBon kerk en op vrijdag 16 juni 2023 in de Gerardus Majella kerk. Dank voor uw aandacht.

SPONSORLOOP VOOR SCHOOL VLUCHTELINGENKINDEREN BUKRA AHLA,
 IN BEIRUT, LIBANON

Datum:            zaterdag 17 juni 2023

Voor wie:        kinderen in de basisschool-leeftijd

Plaats:         Café Restaurant Polder,

                     Science Park 201


Tijd:                 tussen 13.00 en 16.00 uur

Wilt u, wil jij een kind sponsoren? Graag! Sponsorlooplijsten nodig?
Wie wil 17 juni langs komen of meehelpen?
Meld het via ons mailadres of tel.nummer:
sponsorloop2023@gmail.com / 06 -41361912

In samenwerking met de Lidwinaschool en
Café Restaurant Polder

Bavodag

De dag voor alle vormelingen en tieners

Ja, het is weer zover: de Bavodag komt eraan! Je bent welkom op zaterdag 17 juni vanaf 10.00 uur , in de Bavokathedraal op de Leidsevaart in Haarlem. Geloof, vreugde en samenzijn staan centraal deze dag. Samen maken we er een super dag van. Mis het niet!

Aanmelden info : www.jongekerk.nl of www.bisdomhaarlem-amsterdam.nl

De Keti Koti Dialoogtafel in de Muiderkerk

Net als vorig jaar willen we met een aantal bewoners van het Willem Drees-Oostpoort op 1 juli in de ochtend naar de Keti Koti Dialoogtafel in de Muiderkerk gaan. Vorig jaar gingen we met 4 bewoners en 4 vrijwilligers. Misschien zijn er mensen uit de ABG parochie die ook naar deze bijeenkomst gaan en bewoners(vaak rolstoel gebonden) willen vergezellen op deze ochtend. Misschien denkt u: ach, dat zou ik ook eens kunnen doen naar de dialoogtafel gaan en ik zou ook wel eens kennis willen maken met een bewoner van het zorgcentrum. Dan heeft u nu de kans om dit te doen. Er zijn geen kosten aan verbonden. U kunt u melden bij Marga Berkhout, geestelijk verzorger, onder vermelding van uw telefoonnummer en uw naam. Haar emailadres is: marga@marga-bruno.nl

Bestemming collecte  4 juni  AnnaBon en Gerardus Majella

Voor de pastorale zorg in onze gemeenschap        

Onze zieken

Irish Khan AB * Hilda Coutinho-Post AB * Daisy Etnel AB * Alma Gunsing AB * Thea Leysner AB * Maritza Isenia AB * Simone van Achterberg AB * mevr. Burke AB *

Mevr. Huls- Akker G * Norma Burgzorg G * Jennifer Harrefelt G * Ynskje Tirro G * Loes Limon G * Jun Tidula en Gloria Tidula G * Zora G * Eduard Mangal G * Marcia en Milli Heimans G * Moeder Ilse G * Ellen van Baar G * Willem van Brussel G * Max Stal G * Widja en Prim Jankipersad G * en voor degenen die hen verzorgen.

Onze overledenen

Pastor Henk Vermunt * Pastor Gerard de Wit * Cora Bunck-Hoeding  *

Intenties 4 juni  2023 AnnaBon

Pastor Leo Nederstigt *Overl.fam. Kolhoff-Frankenmolen  * en voor al onze dierbare overledenen.

Intenties 4 juni 2023 Gerardus Majella

Familie Mangelmans – van Rijsingen en familie van Geem – Homan * Leo Mangelmans * Henderik Bruinsma en Helena Johanna Bruinsma – de Ridder * Henk Bruinsma * Mariano Castillo en Cresencia Castillo * Gaudencio Balio en Arcadia Balio * Pastor Leo Nederstigt * Gilbert Suba * Marcia Abdelgawad – Hasselbaink * Ronald Hasselbaink * Luciën Doest * Martin Doest * Georgine Doest – Elshot * Jan Stokvis *  en voor al onze dierbare overledenen.

In geval van nood kunt u bellen met de parochietelefoon: 0648954567

Kopij voor de kleine Samenspraak graag uiterlijk inleveren vóór woensdag 10.00 uur!

Wilt u deze nieuwsbrief graag digitaal ontvangen, meld u zich dan aan via mail of telefoon.

Gerardus Majellakerk: Lombokstraat 2, 1094 AL Amsterdam. Tel. 020-6650070 (secretariaat).

Anna-Bonifatiuskerk, Tweede Oosterparkstraat 246, 1092 BV Amsterdam.

Mailadres: abgparochie@gmail.com / Website: www.abgparochie.nl

Rek.nr. NL 23 INGB 0003872331

Secretariaat is geopend op vrijdag om 10.00-12.00 uur