Nieuwsbrief zondag 9 mei 2021

De Kleine Samenspraak

 Deze zondagsbrief is een wekelijkse uitgave van de ABG-parochie in Amsterdam-Oost

Zondag 9 mei 2021         6e zondag van Pasen

Agenda

Zondag9 mei10.30 uurEucharistieviering, AnnaBon, P. James Arul SVD
Zondag9 mei10.30 uurWoord en Communieviering, Gerardus, Jaap van der Meij
Donderdag13 mei10.30 uurHemelvaart, Wo-en Communieviering, AnnaBon, Uschi Janssen
Donderdag13 mei09.00 uurHemelvaart, Eucharistieviering, Gerardus, P. Marianus SVD
Zondag16 mei10.30 uurWoord en Communieviering, AnnaBon, Kitty Bouman
Zondag16 mei10.30 uurEucharistieviering, Gerardus, P. Yan Asa SVD

Hemelvaart vieringen

Op donderdag 13 mei-Hemelvaartsdag is er een viering in de AnnaBon om 10.30 uur (andere jaren deden we vaak mee met – oecumenische – initiatieven in de buurt). Uschi Janssen gaat voor, Ina Kok zingt en Marie-José begeleidt. 

In de Gerardus gaat pater Marianus voor in een eucharistieviering om 09.00 uur.

Ook voor deze vieringen geldt: netjes aanmelden! Hartelijk dank.

Brief van Zr. Els

Lieve parochianen van de ABG,

Een aantal van u weet nog wel dat ik anderhalf jaar geleden, na jaren buitenland, weer terug naar Nederland ben gekomen om voor enige tijd hier bij mijn zusters op IJburg mee te leven. In september 2019 heb ik in de Anna-Bon mijn Eeuwige Geloften afgelegd, waar verschillenden onder u bij waren. Het afgelopen anderhalf jaar heb ik maar weinig naar de ABG kunnen komen voor de kerkdienst; dat was vanwege mijn werk.

Nu zit de tijd in Nederland er voor mij weer op. Ik heb een nieuwe zending ontvangen: namelijk om voor twee jaar me te voegen bij onze zusters in Kopenhagen (Denemarken). Op 18 mei hoop ik te vertrekken. Ik denk met heel veel dankbaarheid terug op mijn tijd hier in Amsterdam. En ook op de band die ik weer mocht aanhalen met u, met de ABG, al was het dan niet zo vaak. Ik draag jullie in mijn hart met mij mee. Ik bid u Gods zegen toe en hopelijk weer een keer tot ziens!

Hartelijke groeten, Kleine Zuster Els van Jezus

Rozenkransgebed in mei

Mei is de rozenkransmaand. Tijdens deze maand kunt u gezamenlijk de rozenkrans bidden. Iedere vrijdag na de Heilige Mis van 09.00 uur in de Gerardus Majella kerk en iedere woensdag direct na de Heilige Mis van 09.00 uur in de AnnaBon Kerk.

Bestemming collecte 9 mei 2021 Gerardus Majella

Voor de pastorale zorg in onze gemeenschap.

Bestemming collecte 13 mei 2021 Gerardus Majella

Voor de pastorale zorg in onze gemeenschap.

INTENTIES

Onze zieken:

Hans Huitema (vader van Zr. Els van de Kleine Zusters van Jezus) ABG * Ita Kodoatie AB * Montse van den Emster ABG * Irish Khan AB * Hermien Fosch AB * Hilda Coutinho-Post AB * Daisy Etnel AB * Alma Gunsing AB *

Prakash (om genezing) G * Julia Maria Biegman G * Norma Burgzorg G * Jennifer Harrefelt G * Ynskje Tirro G * Loes Limon G * Norma Garden G * Tiny Klerks G * Patricia Dongor G * dhr. Zeegelaar G * mevr. Bunck G * Silvana Dongor G * Jun Tidula G * Leo Mangelmans G * Zora G * Eduard Mangal G * de Heer Silva G * mev. Huls-Akker G * en voor degenen die hen verzorgen.

Onze overledenen

Bep Huitema (moeder van Zr. Els van de Kleine Zusters van Jezus)

Zondag 9 mei AnnaBon

Ria Panday * Gracita Dwarkasing * Bep Erkamp * Broeder Avellinus Janssens * Pastor Leo Nederstigt * en voor al onze dierbare overledenen

Zondag 9 mei Gerardus Majella

Henderik Bruinsma en Helena Johanna Bruinsma-de Ridder * Leo Bruinsma * Mariano Castillo * Gaudencio Balio * Arcadia Balio * Pastor Leo Nederstigt * Overleden ouders Kiebert-de Jong * Marcia Abdelgawad-Hasselbaink * Georgine Doest-Elshot * en voor al onze dierbare overledenen.

Donderdag 13 mei Gerardus Majella

Henderik Bruinsma en Helena Johanna Bruinsma-de Ridder * Mariano Castillo * Gaudencio Balio * Arcadia Balio * Pastor Leo Nederstigt * Marcia Abdelgawad-Hasselbaink * Ronald Hasselbaink * Luciën Doest * Georgine Doest-Elshot * Martin Doest * en voor al onze dierbare overledenen.

In geval van nood kunt u bellen met de parochietelefoon: 0648954567

Kopij voor de kleine Samenspraak graag uiterlijk inleveren vóór woensdag 10.00 uur!

Wilt u deze nieuwsbrief graag digitaal ontvangen, meld u zich dan aan via mail of telefoon.

Gerardus Majellakerk: Lombokstraat 2, 1094 AL Amsterdam. Tel. 020-6650070 (secretariaat).

Anna-Bonifatiuskerk, Tweede Oosterparkstraat 246, 1092 BV Amsterdam.

Mailadres: abgparochie@gmail.com / Website: www.abgparochie.nl

Rek.nr. NL 23 INGB 0003872331

Secretariaat is geopend op vrijdag om 10.00-12.00 uur