Nieuwsbrief zondagen 11 juni en 18 juni 2023

De Kleine Samenspraak

Deze zondagsbrief is een wekelijkse uitgave van de ABG-parochie in Amsterdam-Oost

Mailadres: abgparochie@gmail.com / Website: www.abgparochie.nl

Rek.nr. NL 23 INGB 0003872331

Zondag 11 , 18  juni 2023     Sacramentsdag/11e zondag door het jaar

Agenda

Zondag11 juni10.30 uurEucharistieviering, AnnaBon, P. R. Huysmans
Zondag11 juni10.30 uurEucharistieviering, Gerardus, P. Yan Asa, SVD
Woensdag14 juni09.00 uurWoord en Communieviering, AnnaBon, Zr. Melina, SSpS
Vrijdag16 juni09.00 uurWoord en Communieviering, Gerardus, Zr. Melina, SSpS
Zondag18 juni11.15 uurGemeenschappelijke viering Clara & Franciscus, de Drie Stromen, Amsterdam Zuidoost
Zondag18 juni10.30 uurAnnaBonkerk  en Gerardus Majellakerk, Geen viering
Zondag25 juni10.30 uurWoord en Communieviering, AnnaBon, Peter Commandeur
Zondag25 juni10.30 uurEucharistieviering, Gerardus, P. Bert Wooning, SVD

Mededelingen

Beste medeparochianen,

Op 18 juni is er de jaarlijkse Clara en Franciscus viering, dit keer in het gebouw van parochie de Graankorrel: de Drie Stromen, vlak bij metrostation Reigersbos.

De viering begint om 11.15 uur.

Het adres van kerkgebouw de Drie Stromen is Renswoudestraat 75  1106 BJ.

Dit kerkgebouw is goed te bereiken met de metrolijnen 50 en 54, uitstappen op halte Reigersbos. Als u het metrostation uitkomt slaat u linksaf. Na 2 minuten lopen ziet u het kerkgebouw aan uw rechterhand.

Binnen ons samenwerkingsverband zijn die dag alle andere locaties gesloten, dus ook de Anna Bonifatius en de Gerardus Majella kerk.

Hartelijke groet,  namens het locatiebestuur,  Paul Proost

Afwezigheid van Pater Marianus

Pater Marianus Jehandut SVD zal vanaf 12-17 juni 2023 afwezig zijn van de ABG en Regio parochie. Hij gaar op retraite naar Steyl, het moederhuis van de paters SVD. Zuster Melina zal voorgaan in de Woord en Communieviering op woensdag 14 juni in de AnnaBon kerk en op vrijdag 16 juni 2023 in de Gerardus Majella kerk. Dank voor uw aandacht.

SPONSORLOOP VOOR SCHOOL VLUCHTELINGENKINDEREN BUKRA AHLA,
 IN BEIRUT, LIBANON

Datum:            zaterdag 17 juni 2023

Voor wie:        kinderen in de basisschool-leeftijd

Plaats:         Café Restaurant Polder,

                     Science Park 201


Tijd:                 tussen 13.00 en 16.00 uur

Wilt u, wil jij een kind sponsoren? Graag! Sponsorlooplijsten nodig?
Wie wil 17 juni langs komen of meehelpen?
Meld het via ons mailadres of telefoonnummer:
sponsorloop2023@gmail.com / 06 -41361912

In samenwerking met de Lidwinaschool en
Café Restaurant Polder

Bavodag

De dag voor alle vormelingen en tieners

Ja, het is weer zover: de Bavodag komt eraan! Je bent welkom op zaterdag 17 juni vanaf 10.00 uur , in de Bavokathedraal op de Leidsevaart in Haarlem. Geloof, vreugde en samenzijn staan centraal deze dag. Samen maken we er een super dag van. Mis het niet!

Aanmelden info : www.jongekerk.nl of www.bisdomhaarlem-amsterdam.nl

De Keti Koti Dialoogtafel in de Muiderkerk

Net als vorig jaar willen we met een aantal bewoners van het Willem Drees-Oostpoort op 1 juli in de ochtend naar de Keti Koti Dialoogtafel in de Muiderkerk gaan. Vorig jaar gingen we met 4 bewoners en 4 vrijwilligers. Misschien zijn er mensen uit de ABG parochie die ook naar deze bijeenkomst gaan en bewoners(vaak rolstoel gebonden) willen vergezellen op deze ochtend. Misschien denkt u: ach, dat zou ik ook eens kunnen doen naar de dialoogtafel gaan en ik zou ook wel eens kennis willen maken met een bewoner van het zorgcentrum. Dan heeft u nu de kans om dit te doen. Er zijn geen kosten aan verbonden. U kunt u melden bij Marga Berkhout, geestelijk verzorger, onder vermelding van uw telefoonnummer en uw naam. Haar emailadres is: marga@marga-bruno.nl

Bestemming collecte  11  juni  AnnaBon en Gerardus Majella

Voor de pastorale zorg in onze gemeenschap        

Onze zieken

Irish Khan AB * Hilda Coutinho-Post AB * Daisy Etnel AB * Alma Gunsing AB * Thea Leysner AB * Maritza Isenia AB * Simone van Achterberg AB * mevr. Burke AB *

Mevr. Huls- Akker G * Norma Burgzorg G * Jennifer Harrefelt G * Ynskje Tirro G * Loes Limon G * Jun Tidula en Gloria Tidula G * Zora G * Eduard Mangal G * Marcia en Milli Heimans G * Moeder Ilse G * Ellen van Baar G * Willem van Brussel G * Max Stal G * Widja en Prim Jankipersad G * en voor degenen die hen verzorgen.

Onze overledenen

Pastor Gerard de Wit * Cora Bunck-Hoeding  *

Intenties 11 juni  2023 AnnaBon

Pastor Leo Nederstigt *Overl. fam. Willms-Esselaar  * en voor al onze dierbare overledenen.

Intenties 11 juni 2023 Gerardus Majella

Overleden ouders Dieker – Sloot * Henderik Bruinsma en Helena Johanna Bruinsma – de Ridder * Leo  Bruinsma * Mariano Castillo en Cresencia Castillo * Gaudencio Balio en Arcadia Balio * Pastor Leo Nederstigt * Gilbert Suba * Marcia Abdelgawad – Hasselbaink * Ronald Hasselbaink * Luciën Doest * Martin Doest * Georgine Doest – Elshot * Pastor Joop Stam * en voor al onze dierbare overledenen.

Intenties 18 juni 2023 AnnaBon

Pastor Leo Nederstigt * Dick van Schaik * en voor al onze dierbare overledenen

Intenties 18 juni 2023 Gerardus Majella

Henderik Bruinsma en Helena Johanna Bruinsma – de Ridder * Mariano Castillo en Cresencia Castillo * Gaudencio Balio en Arcadia Balio * Pastor Leo Nederstigt * Gilbert Suba * Ronald Hasselbaink * Luciën Doest * Martin Doest  *  en voor al onze dierbare overledenen.

In geval van nood kunt u bellen met de parochietelefoon: 0648954567

Kopij voor de kleine Samenspraak graag uiterlijk inleveren vóór woensdag 10.00 uur!

Wilt u deze nieuwsbrief graag digitaal ontvangen, meld u zich dan aan via mail of telefoon.

Gerardus Majellakerk: Lombokstraat 2, 1094 AL Amsterdam. Tel. 020-6650070 (secretariaat).

Anna-Bonifatiuskerk, Tweede Oosterparkstraat 246, 1092 BV Amsterdam.

Mailadres: abgparochie@gmail.com / Website: www.abgparochie.nl

Rek.nr. NL 23 INGB 0003872331

Secretariaat is geopend op vrijdag om 10.00-12.00 uur