Kiemkracht weer begonnen

Dinsdag 20 december 2022 was er voor buurtbewoners de jaarlijkse kerstmaaltijd. Hieronder enkele indrukken:

LINK: https://drive.google.com/file/d/1odmzvXR-AVeNeVcGRoZ7vGIu1ioaef3M/view

Op dinsdag 6 juli 2021 is Kiemkracht weer begonnen met het ontvangen van bezoekers. Ruim een jaar was de activiteit vanwege het coronavirus gesloten. Op 23 maart jongstleden heeft het team wel paaspakketten uitgereikt.

Uitreiking paaspakket 23 maart 2021

Met het opnieuw beginnen van Kiemkracht waren de bezoekers, paters en zusters heel blij en dankbaar. De bezoekers vertelden het team dat ze een groot verlangen hebben naar het samenzijn, naar bij elkaar zitten, samen drinken en samen eten. Als Kiemkrachtteam zijn we (de zusters SSpS en de paters SVD) heel blij dat we voor onze lieve mensen, zeker in deze moeilijke en onzekere tijd, weer kunnen zijn.

Klik op onderstaande foto. Dan zie je een video van het project.